طراحی نمای آجری مدرن

طراحی نما اجری

انتخاب مدرن خانه آجری برای دوستداران معماری و طراحی.

معماری آجری در معرض ویژگی متمایزی دارد. این می تواند سنتی یا معاصر باشد ، یا حتی ترکیبی از هر دو باشد. یک مصالح ساختمانی با اهمیت ، آجر – همراه با چوب – مفهوم “خانه” را به ذهن متبادر می کند. ما لیستی مدرن از خانه های آجری تهیه کرده ایم که شامل مجموعه ای از طرح ها از سراسر جهان است. از مفهوم خانه طراحی آجرها که ویرانه های جدیدی را به یک اثر هنری ابداع می کند تا خانه ای که با آجرهایی با الگوها و رنگ های خلاقانه طراحی شده است و بسیاری از طرح های دیگر ، در اینجا می توانید خانه های آجری نهایی را پیدا کنید.

این خانه آجری مدرن که در یک سایت شیب دار ساخته شده دارای دو جلد در ارتفاعات مختلف است. در حالی که ورودی نامتقارن است ، ضلع رو به باغ و دریاچه از طراحی رسمی تری برخوردار است. فضای داخلی سطح تقسیم شده از مفهوم Raumplan که توسط معمار آدولف لوس در دهه 1920 تصور شده است الهام می گیرد. در اینجا ، استودیوی معماری هرمانسون هیلر لوندبرگ فضاهای بهم پیوسته ای را ایجاد کرد که در فضایی غرق در نور طبیعی به یکدیگر سرازیر می شوند.

این خانه ساخته شده با آجرهای دست ساز ، توسط معماران Zecc تکمیل شده در مقایسه با طرح های سنتی لحن خلاقانه ای دارد. دیوارهای خارجی دارای بافتی چشمگیر و رنگ های گرم است که زیبایی مدرن این خانه طراحی آجر را در هلند تکمیل می کند. فضای داخلی دیوارهای سفیدی دارد که با قسمت خارجی تضاد دارند ، در حالی که پنجره های بزرگ و عمیق آستانه ای اتاق را با نور طبیعی سرازیر می کند و فضای زندگی را به یک پاسیو و باغ باز می کند.
 

Red House توسط معماران 31/44 پیچ و تاب خیالی و معاصر در خانه های آجری ویکتوریا ارائه می دهد. این یک طرح تازه با آجرهایی به رنگ قرمز زنده دارد. یک نقش برجسته در نما ، کف کاشی خانه های ویکتوریا را به یاد می آورد. این خانه آجری مدرن همچنین دارای یک دهانه قوسی و یک پنجره طبقه فوقانی است که هر دو عنصر منعکس کننده خانه های همسایه است. دو حیاط نور طبیعی زیادی را در داخل فضاهای زندگی به وجود می آورد و همزمان فضای داخلی را به فضای بیرون متصل می کند.

برای طراحی DaB House ، BAM! arquitectura به بررسی دوگانگی بین چشم انداز و معماری پرداخت. این خانه با الهام از فضای طبیعی ، در طراحی معاصر محکم لنگر می اندازد. این یک پایه بتونی است که پایه را برای حجم آجر در معرض دید فراهم می کند ، با عناصر فولادی سیاه و سفید یک طراحی صنعتی به طراحی می دهد. پاسیوها ، تراس ها و استخر فضای زندگی را گسترش می دهد و ساکنان را به گذراندن وقت بیشتر در فضای باز دعوت می کند.

این خانه طراحی آجر با بقیه خانه های این لیست متفاوت است. و نه فقط به این دلیل که توسط یک استودیوی ایتالیایی طراحی شده است. بخشی از استودیوی هنری ، بخشی از فضای اتاق نشیمن ، این ساختار دنج و بدون زحمت زیبایی های روستایی و صنعتی را در یک طراحی منسجم و مدرن به هم می آمیزد. برای ایجاد این فضای کار و زندگی جذاب ، Ciclostile Architettura یک انبار دهه 1960 را به طور کامل بازسازی کرد در حالی که هنوز شخصیت خود را دست نخورده نگه داشته است. استودیو دیوارهای آجری داخل خانه را در معرض دید قرار داده و سطح بافت آنها را با سطوح فولادی ، بتونی و چوبی تکمیل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.