نمای مونولیت

آیا تا به حال نام نمای مونولیت شنیده اید و آن را به عنوان یک نمای زیبا در واقعیت دیده اید؟ در این مقاله می خواهیم این نما را که یکی از زیباترین و سبک ترین نمای ساختمان است به شما معرفی کنیم. با سازنده باشید.

نمای یکپارچه
در صنعت ساخت و ساز ، پیشرفت های زیادی در مورد سبک سازی سازه حاصل شده و سعی شده است نمای سبک برای سازه طراحی شود تا وزن اضافی بر روی ساختمان قرار نگیرد. نمای مونولیت نوعی نمای ساختمان است که با استفاده از ترکیبی از ذرات سنگ مرمر ، گرانیت ، کوارتز و رنگ های طبیعی ساخته می شود.

همانطور که می دانید ، یکی از مهمترین موارد در صنعت ساختمان ، وزن سازه است. از آنجا که سازه های سنگین در برابر زلزله آسیب پذیرتر هستند و استفاده از مواد سنگین در ساخت آنها خطرات و خسارات را دو چندان می کند ، بنابراین مهندسان و سازندگان سعی می کنند از نماهای سبک مانند نمای یکپارچه استفاده کنند.

از رزین های روان کننده و مواد ضد اشعه ماورا UV بنفش نیز در فرآیند ترکیب و تولید یکپارچه استفاده می شود. این نما که با نام نمای سنگی نیز شناخته می شود نسبت به نمای سنگی سبک تر است.

بزرگترین مشکلی که در مراحل نهایی ساخت مجتمع های مسکونی و ساختمانهای چند طبقه رخ می دهد مربوط به نما است ،نمای مونولیت اما سرعت بالای پوشش یکپارچه این مشکل را برطرف کرده است. زیرا علاوه بر صرفه جویی در وقت ، هزینه ها را نیز کاهش می دهد.
نمای مونولیت نمای ارزان و سریع و با کیفیتی می باشد
برای دریافت قیمت اجرای نمای مونولیت با ما تماس بگیرید

نمای مونولیت

نمای سنگدانه با کمترین هزینه و بدون نقص به راحتی قابل ترمیم است. همچنین سرعت اجرای آن باعث شده تولیدکنندگان از آن استقبال کنند.

به طور کلی مزایای بیشمار این نما ، آن را به نمای مطلوبی برای ساختمان های امروزی تبدیل کرده و با رنگ های شاد و متنوع زیبایی بی نظیری را از خود به نمایش می گذارد.

نوشته های مرتبط:

طراحی نمای مغازه

طراحی نمای مغازه با توجه به تاثیر مستقیم در فروش میتواند تحول مهمی در کسب و کار شما ایجاد کند گروه معماری مهراز بنا آماده ارائه ایده های جدید به شماست.

طراحی نمای ویلا

طراحی نمای ویلا برای مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید درخواست مشاوره رایگان طراحی نمای ویلا طراحی نمای ویلا نکات مهم در طراحی نمای ویلا در حال حاضر ناظر انواع سبک های متنوعی در حیطه…

نمای سیمانی

نمای سیمانی با توجه به سهولت در حجم سازی و سرعت اجرا و همچنین قیمت تمام شده پایین جزو مصالح مناسب برای اجرای نمای مدرن و کلاسیک می باشد.