بازسازی ویلا

مراحل بازسازی خانه از صفر تا صد
این خانه هنری هیل که در سال 1958 ساخته شد ، برای بازگرداندن روح خود تحت بازسازی دقیق قرار گرفت.
قدمت این خانه پراكنده از دامنه تپه ای كه مشرف به كوه دیابلو در آلامو ، كالیفرنیا است به سال 1958 برمی گردد. این خانه توسط معمار هنری هیل طراحی شده است و در طول سالها خانه متشكل شده است زیرا صاحبان مختلف تغییرات مختلفی را ایجاد كرده اند. عبور از روند تزئینات نیز اثری در طراحی داخلی برجای گذاشت. صاحبان فعلی Framestudio را استخدام کردند تا خانه خود را به شکوه سابق خود برگردانند و روح مدرن قرن او را احیا کنند. این خانه دستخوش تغییر و تحول شدیدی شد تا در هنگام حذف هرگونه عنصر غیر ضروری و اعمال تغییرات بی وقفه که به میراث و سبک معمار احترام می گذارد ، طرح اصلی را در بهترین حالت نور قرار دهد. متفکر و پیچیده ، ترمیم شامل ترکیب ویژگی های قدیمی و مدرن است. طراحی هماهنگ ، راحتی و عملکرد را در تعادل کامل حفظ می کند.

این تیم پنجره های کف تا سقف را روی اتاق خواب میهمانان ، که صاحبان قبلی در دهه 1970 برداشته بودند ، دوباره نصب کردند. مجاری هوای خارجی که تأثیر بصری زیادی در طراحی داشتند و همچنین در معرض عناصر قرار می گرفتند ، مجبور به استفاده از آن بودند. از آنجا که این خانه فضای اتاق زیر شیروانی نداشت ، استودیو سقف اتاق خواب را پایین می آورد و با هوشمندی یک سیستم گرمایشی و سرمایشی مدرن را دور از چشم پنهان می کند.

در داخل خانه ، طراحی داخلی اواسط قرن مدرن و با پیچ و تاب مدرن تصفیه شده است. این استودیو برخی از عناصر نوردیک را در خانه به ارمغان آورد ، از جمله کفپوش چوبی سبک ، طراحی مبلمان کم رنگ و یک پالت رنگی خنثی. زیبایی شناسی واحد به ایجاد فضایی آرام و آرام کمک می کند. آفتاب کالیفرنیایی از میان سطوح لعاب دار عبور می کند و فضای زندگی را بیشتر روشن می کند. شومینه برنجی اصلی به عنوان یکی از ملفه های اصلی طراحی اصلی باقی مانده است و تاریخچه خانه را جشن می گیرد. در اتاق خانواده ، یک آتشدان بتونی تاریک وجود دارد که با طرح آجری تکمیل شده است.

یک فضای داخلی و فضای باز فضای خوبی برای صرف غذا و سرگرمی برای خانواده و دوستان فراهم می کند. بالهای اجتماعی و خصوصی به پاسیوی پشت باز می شود. در این پروژه ، Framestudio با معماران منظره Orr Design Office همکاری کرد ، که گیاهان مقاوم در برابر آتش را در اطراف خانه کاشت. درخشان و ظریف ، این گوهر مدرن در اواسط قرن ، از ارتقا taste مطبوعی برخوردار شده است که ویژگی آن را تقویت کرده و جلوه ای تازه به آن می بخشد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *