ساخت نما

طراحی نما یکی از مهمترین عناصر در یک پروژه معماری است. ساختمان علاوه بر اینکه اولین مانع ساختمان در برابر گرما ، باران ، برف یا باد است ، نمای ساختمان را نیز تا حد زیادی تعیین می کند. این می تواند باعث برجسته شدن پروژه ، تلفیق با بافت شهری یا حتی در نگاه اول ، ارزش های شفافیت ، سبک بودن یا سادگی را که معمار به دنبال انتقال آن است ، نشان دهد. بر این اساس ، نما نیز قسمت قابل توجهی از کل هزینه کار را تشکیل می دهد و بنابراین ، باید با در نظر گرفتن زیبایی ، عملکرد ، نگهداری و رفتار طولانی مدت بسیار دقیق مشخص شود.
پلی کربنات به یک گزینه جذاب برای شیشه در ساخت نما تبدیل شده است ، زیرا دارای سطح مختلفی از شفافیت است و می تواند انتقال و انتشار بهینه نور را فراهم کند. علاوه بر این ، سبک ، انعطاف پذیر ، قابل بازیافت ، با دوام ، مقاوم در برابر ضربه و دارای محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش است ، علاوه بر این در برابر درجه حرارت بین -40 درجه سانتیگراد و 115 درجه سانتیگراد مقاومت می کند. اما فراتر از ویژگی های عملکردی ، این ترموپلاستیک همچنین فرصت های زیبایی گسترده ای را فراهم می کند ، و به معماران اجازه می دهد نماهای غیر معمول و پویا ایجاد کنند.
پلی کربنات که از پانل های میکروسل تشکیل شده است ، راه حل های مختلفی را برای استفاده از نور طبیعی در محوطه های معماری ارائه می دهد. مزایای پلی کربنات اعم از سبک ، خطوط تمیز ، پانل های رنگی و جلوه های نوری ، چه در نماها ، فضاهای داخلی یا سقف ها اعمال شوند ، طیف گسترده ای از آزادی طراحی را ارائه می دهند. فناوری پانل میکروسل نیاز به نور مصنوعی را کاهش می دهد و از یکنواختی در انتشار نور طبیعی ، دستیابی به نماهای کم مصرف و توهم جادار بودن در فضاهای داخلی برخوردار است. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *