طراحی هتل رنگارنگ

طراحی هتل
هنگام بازدید از هتل برای اولین بار ، اولین چیزی که هنگام ورود به لابی ما را تحت تأثیر قرار می دهد ، محیط و جوهر رنگی آن است: پالت رنگ یکی از عناصر اصلی است که واقعاً روح مکان و مشخصه ای را بیان می کند که هسته حیاتی آن است. معمولاً طراحان هتل از اینکه خود را رها کنند و خلاقیت خود را از طریق رنگ ابراز کنند می ترسند و پالت اساسی یا خنثی را انتخاب می کنند  نگرش ایمن تری که معمولاً نتیجه آن را می دهد. در عوض ، گاهی اوقات یک انتخاب جسورانه ترین راه برای بیان دید هتل است و رنگها بهترین ابزاری هستند که یک طراحی هتل می تواند برای به دنیا آوردن یک مکان واقعاً التقاطی استفاده کند. نه تنها رنگها جسورانه ترین اظهارات موجود هستند ، بلکه آنها تأثیرگذار بر خلق و خوی هستند و - اگر به درستی استفاده شوند - واقعاً می توانند تفاوتی برای تجربه مهمان ایجاد کنند. آیا شما آماده کشف همه طراحی های مدرن و جالب رنگ هتل هستید؟ بیایید همین حالا شروع کنیم!
طراحی های مدرن و رنگارنگ هتل:
ما نمی توانیم لیستی از طراحی مدرن رنگی هتل را بدون قرار دادن در وهله اول هتل شروع کنیم: مقامات جهانی رنگها تصمیم گرفتند یک هتل را در سال 2010 ، در بروکسل افتتاح کنند. این کل فلسفه رنگارنگ شرکت را از طریق هفت طبقه بیان می کند - که توسط میشل پنمن ، طراح داخلی بلژیکی و اولیویه هانرت ، معمار بلژیکی ، تنظیم شده است تا برای تأکید ویژه به هر رنگ پنتون طراحی شده باشد.
دیوارهای سفید اصلی ترین تزئینات هستند که به هر رنگ صحنه را می دزدند: هر طبقه یک پالت متفاوت را به نمایش می گذارد و 59 اتاق مهمان سفید بوم مناسبی است که به شما اجازه می دهد هر رنگ روشن از طریق لوازم جانبی ، ملافه ها ، فرش ها ، ساعت ها و دوچرخه ها پدیدار شود. . در هر اتاق ، نقاشی های ویکتور لوی تمام تفاوت های ظریف را بهم پیوند می دهد و به فضای بیشتری می بخشد. آن را از دست ندهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *