فنگشویی آشپزخانه

دکوراسیون
مطابق اصول قدیمی فنگ شویی ، آشپزخانه ها نشان دهنده رونق ، تغذیه و سلامتی هستند ، زیرا قلب خانه هستند.
"فنگ" به معنی "باد" و "شوی" به معنی "آب" است. در فرهنگ چینی ، باد ملایم و آب پاک همیشه با برداشت خوب و سلامتی همراه بوده است. بنابراین "خوب فنگ شویی" به معنای امرار معاش و بخت خوب بود ، در حالی که "بد فنگ شویی" به سختی و بدبختی اشاره دارد. خانه شما صرفاً انعکاس ظاهری آنچه در داخل اتفاق می افتد است.
فنگ شویی شاخه ای از طب چینی است که بنیادی شبیه به طب سوزنی دارد زیرا هر دو با انرژی مسدود یا راکد حرکت موسوم به چی مقابله می کنند. مسدود یا ثابت بودن چی در بدن می تواند باعث خستگی شود و سیستم ایمنی بدن را به خطر بیندازد و باعث مشکلات سلامتی شود ، و همین امر در مورد انرژی خانه یا محل کار شما صدق می کند.
طراحی خانه ای با فنگ شویی خوب دارای ارتعاش بالاتری است زیرا انرژی متعادل است. در یک خانه متعادل احساس آرامش بیشتری خواهید کرد ، زندگی روانتر می شود و آرامش بیشتری را برای افراد داخل خانه به ارمغان می آورد. آنجلا ساباتاسو ، متخصص کلاسیک فنگ شویی و مشاور امور سبز ، توصیه می کند که این شیفت های کوچک را به آشپزخانه خود برسانید تا لرزش را در خانه خود ایجاد کنید تا به بهترین شکل ممکن به شما و خانواده خود خدمت کنید. خلاصه ذن از بودا در نماز در باغی با علف برگ بامبو و گل سوسن نیلوفر آبی با بازتاب بیش از آب خاکستری موج دار روی زمینه سفید.
اجاق گاز شما - اجاق گاز را همیشه تمیز و مرتب نگه دارید. این نشان دهنده ثروت است و بازتاب آنچه در زندگی شما می گذرد است. - یک سطح فلزی یا آینه براق پشت اجاق گاز انرژی را دو برابر می کند. نماد دو برابر شدن درآمد شماست. - اجاق گاز بلااستفاده به معنای منابع استفاده نشده یا فرصت های نادیده گرفته شده است ، اطمینان حاصل کنید که اغلب از آن استفاده می کنید. یخچال شما - مواد غذایی را تازه نگه دارید و تمام وسایل قدیمی یا کهنه را به سرعت خارج کنید. - استفاده از آهن ربا را به حداقل برسانید ، زیرا تمایل به جذب مردم و تشویق به غذا خوردن غیر ضروری دارد. رنگ آشپزخانه - از دیوارهای قرمز ، صورتی یا بنفش خودداری کنید. اینها رنگ های آتش هستند. رنگ های آتش ممکن است تحریک کننده باشند و باعث پرخوری شوند. - بهترین رنگ های آشپزخانه ، رنگ های سفید ، آبی ، سبز یا ملایم است. میز شما - یک میز ناهار خوری گرد برای هضم و ارتباط بهتر است. - برای هضم بهتر غذا درهم و برهمی میز ناهار خوری را آزاد نگه دارید. سینک شما - آتش و آب با یکدیگر مبارزه می کنند ، بنابراین قرار دادن اجاق گاز و سینک مهم است. - شیرهای آب را در حالت کار نگه دارید زیرا شیر آب چکه ای نشانه هدر رفتن پول است و دکوراسیون - گلهای تازه یا یک کاسه میوه را روی پیشخوان بگذارید تا نماد مازاد و شکوفایی باشد - اگر تازه در حال ساخت خانه هستید ، بهتر است که بلافاصله هنگام ورود به خانه آشپزخانه را نبینید ، زیرا این امر می تواند منجر به مشکلات هضم ، تغذیه و غذا شود. همچنین مهمان را تشویق می کند که بلافاصله پس از صرف غذا ترک کند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *