فنگشویی

دکوراسیون
وقتی به فنگ شویی فکر می کنید ، ممکن است تصاویری از فواره های آب ، گیاهان بامبو و سکه های چینی به ذهن شما خطور کند. این اشیا قطعاً روشی است که می توانیم فنگ شویی "بهتری" ایجاد کنیم ، اما فلسفه فنگ شویی بسیار فراتر از این کلیشه ها گسترش می یابد.
فنگ شویی یعنی چه؟ کلمات چینی: "فنگ" به معنی "باد" است و "شویی" به "آب" ترجمه می شود. انسان و همه موجودات زنده برای حفظ زندگی به نفس و آب نیاز دارند. به همین ترتیب ، برای زندگی و رشد در این زمین به اتصال به طبیعت (باد و آب) نیاز داریم. وقتی این آموزه های باستانی آسیایی را در فضاهایی که در آن زندگی می کنیم وارد کنیم ، می توانیم واقعاً شکوفا شویم. فلسفه فنگ شویی ما را دوباره با آموزه های طبیعت آشنا می کند ، به طوری که با جریان چی - انرژی نیروی حیات هماهنگ می شویم.
چگونه فنگ شویی ما را به دنیای طبیعی متصل می کند از مفاهیم فنگ شویی می توان برای طراحی و ایجاد فضاهایی با قصد استفاده کرد تا بتوانید در جهان جریان پیدا کنید ، شکوفا شوید و بیدار شوید. مانند مراقبه ، فنگ شویی در مورد پرورش هوشیاری محیط شما است. فنگ شویی شما را تشویق می کند تا سرعت خود را کاهش داده و به تمام جزئیات روزمره زندگی و مکان های خود توجه کنید. لحظه ای را در نظر بگیرید و تصور کنید که از پنجره های بزرگ مدرن یک آپارتمان پنت هاوس در منهتن مشغول تماشای آن هستید. یک عصر سریع پاییز است و شما می توانید آسمان خراش های شیشه ای و فلزی را در اطراف خود ببینید. پایین را نگاه می کنید و درختانی را می بینید که به رنگ آتشین درآمده اند. آژیرهای آمبولانس و بوق زدن اتومبیل ها وجود دارد. صدا و انرژی صدها نفر و اتومبیل که در خیابان به پایین زوم می کنند وجود دارد.
بنابراین فنگشویی نقش بسزایی در طراحی ویلا ،طراحی خانه ،طراحی آپارتمان دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *