طراحي هتل بيمارستان

طراحي هتل بيمارستان
نحوه برنامه ریزی و طراحی هتل بيمارستان
واضح است که اگر صنعت مهمان نوازی در آینده ظهور کند ، باید خود را از نو اختراع کند. مشتریان ما می پرسند که چگونه می توانند به بهترین وجه خواص جدیدی را طراحی و یا خصوصیات موجود را بهینه سازی کنند تا بتوانند با استفاده از اسکان پرسنل پزشکی یا بیماران غیر حاد در صورت افزایش یا بحران دیگر ، با خیال راحت از سفرهای تجاری و تفریحی حمایت کنند یا بخشی از راه حل پزشکی باشند. .
همه گیری ثابت کرده است که فراتر از بیمارستان های موقت ، هتل ها می توانند نقش مهمی به عنوان امکانات بهبودی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی برای استراحت ، دوش گرفتن ، غذا خوردن و شستن لباس های شسته شده قبل از اینکه به خانه بروند یا محل اسکان موقت مراقبان را که نمی توانند به دلیل مسافت به خانه بروند یا به حداقل برسانند ، بازی کنند. تماس آنها با دیگران.
در حالی که مسیر پیشرفت منحصر به هر خاصیت است ، در زیر برخی از موضوعات رایج وجود دارد که ما در حال حاضر در مورد آنها بحث می کنیم تا به آنها کمک کنیم درک کنند چگونه در برابر این چالش های بی سابقه بهترین سازگاری را دارند.

1. انتخاب سایت برای هتل برای تبدیل مراقبت متناوب
هنگام ارزیابی یک هتل از نظر توانایی آن در پشتیبانی از نیازهای بهداشتی ، چهار عامل اساسی را در نظر بگیرید:
چابکی سرعت در بازار چقدر است؟ آیا ظرفیت کافی دارد؟ آیا آسانسورها و راهروها می توانند برانکارد را در خود جای دهند؟
کنترل بیماریهای عفونی. آیا می توانید تهویه را برای فشار منفی به راحتی تنظیم کنید؟ (فشار منفی یک روش انزوا است که در بیمارستان ها و مراکز درمانی برای جلوگیری از آلودگی متقاطع از اتاق به اتاق دیگر استفاده می شود.) آیا مناطق پشتیبانی کارکنان کافی وجود دارد؟
پیوستگی مراقبت یکپارچه. آیا سایت نزدیک به یک مرکز درمانی است و یا به آن متصل است؟ آیا می توانید از مراقبان مراقبت کنید؟
پشتیبانی از مراقبت های گسترده تر. آیا می توانید از لوله اکسیژن در اتاق ها پشتیبانی کنید؟ آیا امکان نصب سریع یک ژنراتور وجود دارد؟ چگونه امکانات رفاهی موجود مانند امکانات غذایی ، اتاق کنفرانس ، لباسشویی ، جای بارگیری و پارکینگ می توانند از مراقبت ها پشتیبانی کنند؟

2. اولویت بندی مجاورت با مراکز درمانی
هنگام ارزیابی نمونه کارها موجود یا جستجوی ویژگی های جدید هتل ، به دنبال افراد نزدیک به بیمارستان ها یا پردیس های پزشکی باشید. هتل هایی که در فاصله کمی از سایت های مراقبت های بهداشتی قرار دارند یا از طریق وسایل حمل و نقل عمومی متصل هستند ، راحتی و دسترسی بیماران ، پرسنل پزشکی و بازدید کنندگان را فراهم می کنند.

3. بررسی گزینه های درآمد جایگزین و خطرات موجود در یک بحران
در صورت بروز یک فاجعه منطقه ای یا ملی یا یک بیماری همه گیر دیگر ، خواص ابتدا باید در نظر بگیرند که چه مدت عملیات عادی به طور بالقوه تحت تأثیر بحران قرار می گیرد. ضمن ارزیابی منابع درآمد جایگزین (سیستم های دولتی ، ساختمانی یا پزشکی) ، مشتریان همچنین باید به فضاهای مورد استفاده ، تأثیر کالاهای سخت و نرم ، پوشش بیمه ، تعهدات جبران خسارت و اختلال احتمالی در تعمیر و نگهداری و بهره برداری های مداوم نگاه کنند.
از آنجا که اپراتورهای هتل در حال بررسی نیازهای نوسازی برای امکانات قدیمی هستند یا به دنبال ساخت جدید هستند ، آنها برای راهنمایی در مورد چگونگی هدایت مجدد بودجه به بهترین وجه برای رسیدگی به اولویت های بهداشت ، ایمنی و سلامتی به شرکت های معماری و طراحی روی می آورند.

4. اتاق های کنفرانس و اتاق های مهمان قابل تبدیل برای تنظیمات مراقبت
کاوش کنید که چگونه می توان فضاهای کنفرانس و جلسات را طراحی کرد تا به سرعت به منطقه ای برای تجهیزات پزشکی ، منطقه پشتیبانی از مراقبان یا سایت بیمارستان چادر منتقل شود. چگونه می توان اتاق های میهمان را با خیال راحت برای پذیرایی از بیماران غیر حاد تبدیل کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *