ده اصل برای طراحی باغ ویلا

طراحی باغ ویلا

ده اصل برای طراحی باغ ویلا و معماران منظر

 1. “با نبوغ محل مشورت کنید” اولین قانون برنامه ریزی و طراحی باغ ویلا است. او به کسانی که در محل کار می کنند کمک می کند ، با کسانی که وجود او را انکار می کنند برخورد می کند و نظرات زیادی در مورد سبک دارد. در مناطق با کیفیت بالا ، چه شهری و چه روستایی ، او اغلب یک روش حفاظت از محیط زیست را ترجیح می دهد ، که توسعه جدید را شبیه به محیط اطراف خود می کند. در مناطق با کیفیت پایین چشم انداز ، او معمولاً یک روش ابتکاری را ترجیح می دهد ، که ایجاد تضاد بین توسعه جدید و اطراف آن است.
2. با لایه ها برنامه ریزی کنید. طراحان باید مکانهایی را بسازند که از هر نظر ممکن خوب باشد: اجتماعی ، کاربردی ، هنری ، معنوی ، اقتصادی ، هیدرولوژیکی ، اکولوژیکی ، اقلیمی و سایر مکانها. استفاده را می توان با زیبایی ، لذت با سود ، کار با تأمل همراه کرد. باغ می تواند برای طراحی شهرها یک بوته حلزونی باشد. 
3. با مشتری های خود کار کنید. اما به یاد داشته باشید که برنامه ها و طرح ها مشتری های زیادی با علایق مختلف دارند: کسانی که هزینه های شما را پرداخت می کنند. کاربران؛ سازندگان جامعه گسترده تر ؛ دنیای طبیعی طراحان و طراحان چشم انداز باید فراتر از محدودیت های فنی باریک و مرزهای جغرافیایی فشرده ای که بیشتر حرفه های محیط ساخته شده را محدود می کند ، باشند.
4. طراحی خوب را با برنامه ریزی خوب مقدم داشته باشید. در غیر این صورت طراحی قلعه روشن است. گاهی اوقات ، برنامه ریزی خوب به طور اتفاقی رخ می دهد. بیشتر اوقات ، بیشتر از طراحی طول می کشد.
5- فضای قبل از جرم را طراحی کنید. ساختمانها ، درختان ، درختچه ها ، دیوارها و تپه ها فقط بسته بندی هستند. آنها حاوی فضا هستند.
6. از مواد فقط با بهترین کیفیت استفاده کنید. ممکن است ارزانترین مواد باشند. به عنوان مثال آب ، علف و شن و ماسه شسته شده از آب ، از کیفیت اول برخوردار هستند. دال های بتنی پیش ساخته یک ماده درجه سوم است. با این حال ، گاهی اوقات ، پول باید با سخاوت صرف شود. در پایان یک زندگی طولانی ، توماس ماوسون اظهار داشت که مشتریان همیشه از کیفیت قدردانی می کنند و به زودی هزینه را فراموش می کنند. اگر می خواهید برای آنها پس انداز کنید ، آنها کاری را که شما انجام داده اید فراموش می کنند و همیشه از کیفیت پایین بیزارند.
7. از کار نقاشان ، مجسمه سازان ، معماران ، شاعران ، نوازندگان ، فیلسوفان ، داستان نویسان و دیگران بیاموزید. این علایق می توانند در آنچه که جلیکو پیشنهاد می کند جامع ترین هنرها است ، جمع شوند. اصول هنر و طراحی گسترده و عمیق است. 8. به عناصر طراحی (خط ، شکل ، رنگ ، بافت ، لحن ، فرم ، فضا ، عمق) و اصول هنر تجسمی (حرکت ، وحدت ، هماهنگی ، تنوع ، تعادل ، کنتراست ، نسبت ، الگو و ریتم) توجه کنید. )
 
 
 
 
 
 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *