ویلا دوبلکس

 ساخت ویلا دوبلکس مخلوطی بین یک خانه تک خانوادگی و یک خانه ردیفی است و برای دو خانواده در نظر گرفته شده است. این خانه از دو خانوار تشکیل شده است که به طور معمول با یک دیواره جدا کننده آینه وارونه با یکدیگر متصل می شوند. دیوار تقسیم نیاز به عایق ضد حریق و عایق حفاظت صدا دارد. حفاظت حرارتی برای دیوار تقسیم لازم نیست.
یک خانه دوبلکس همیشه از دو ورودی جداگانه و دو پله مجزا تشکیل شده است. از خارج دو قسمت (با آینه وارونه) خانه به یکدیگر شباهت دارند. در داخل خانه دوبلکس می توان طرح اتاق را آزادانه طراحی کرد.
در بیشتر موارد یک خانه دوبلکس توسط باغ اختصاصی خود احاطه شده است و حداقل از یک طبقه همکف و یک طبقه فوقانی تشکیل شده است. خانه ها اغلب کف اتاق زیر شیروانی گسترده ای دارند که از نقطه نظر کارآیی اقتصادی منطقی است. هزینه یک خانه دوبلکس با در نظر گرفتن هر نیمی از خانه کمتر از یک خانه خانوادگی است اما هزینه آن بیشتر از یک خانه ردیفی است. از ملک مورد نیاز می توان به طور کارآمد استفاده کرد ، به مصالح ساختمانی کمتری احتیاج دارد و به دلیل وجود دیوار مشترک ، مصرف انرژی کمی کمتر از یک خانه یک خانواده است. خانه های دوبلکس معمولاً به عنوان خانه های سنگ تراشی جامد ، خانه های پیش ساخته و خانه های بدون استخوان ارائه می شوند.
طراحی ویلا دوبلکس از تخصص های اصلی شرکت مهراز بنا می باشد. در طراحی ویلا باید پیش بینی نیازهای آینده را انجام داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *