پیمانکار نما

گروه مهراز بنا پیشگام در استفاده از مصالح مدرن نما و متخصص در امر طراحی و پیمانکاری نما می باشد.

پیمانکار نما

پیمانکار نما چه وظایفی دارد؟

نمای تمامی پروژه های عمرانی  که در شهرها در حال انجام و اجرا می باشد توسط مجریان صلاحیت داری اجرا می گردد که پیمانکار نما نامیده میشود.
پروژه اجرای نما از برنامه ریزی اولیه و جذب پیمانکاران خرد تا مدیریت و بررسی نحوه انجام مطلوب احداث نما در تمامی مراحل در حوزه عملکرد و مسئولیت پیمانکار نما می باشد.

چنانچه برای طراحی و پیمانکاری نمای خود نیازمند مشاوره و کارشناسی هستید همین حالا با ما تماس بگیرید.

ما در گروه مهراز بنا سعی داریم مجموعه شما را با جدیدترین متدهای طراحی و بر اساس نظرات و سلیقه شما باز آفرینی کنیم

معرفی شرکت مهراز بنا

مهندسین مشاور مهراز بنا با انجام بیش از دهها پروژه موفق اجرا و پیمانکار نما فارغ از در نظر گرفتن مکان و موقعیت پروژه و نوع متریال بکار رفته در پروژه شما، آمادگی خود را برای پیمانکاری نماهای مسکونی و اداری و تجاری با کمک تیمی مجرب اعلام می دارد.

نمای کارخانه
طراحی و اجرای نما با سرامیک خشک پروژه دوگام

پیمانکار نما کیست؟
اهمیت و علت قرارداد بستن با پیمانکار نما؟
وظایف پیمانکار نما چیست؟
پیمانکار نما باید چه ویژگی هایی داشته باشد

طراحی کارخانه

پیمانکار و مجری نما کیست؟

در تعریف مختصر و ساده میتوان گفت پیمانکار نما به مهندس متخصصی می توان گفت که با تمامی فعالیت های ساخت و ساز و اجرا و تکمیل قسمت نمای یک پروژه سر و کار دارد، این پروژه می تواند مسکونی، تجاری، اداری و یا حتی صنعتی باشد.
در تکمیل پروژه نما، پیمانکار نما باید متناسب با نمای طراحی شده توانایی و قدرت انتخاب مواد و مصالح اولیه را به خوبی دارا باشد و مراحل ساخت و مدیریت اجرای نما را طبق قرارداد معتبر به پایان برساند.

اهمیت و علت قرارداد بستن با پیمانکار نما؟

در قرارداد با پیمانکار نما، کارفرما با بیان نقطه نظرات خود و ارائه طراحی به پیمانکار انتظار دارد طراحی انجام شده به بهترین شکل ممکن به سرانجام برسد.
پیمانکار نما با بررسی و آنالیز نقشه های اجرایی و رفع ایرادات آن سعی می کند طراحی انجام شده را به بهترین صورت اجرا نماید و با برنامه ریزی و برآورد هزینه ها کارفرما را از جزئیات اجرای نما آگاه سازد، بهر حال با همکاری یک پیمانکا نمای حرفه می توان با خیال آسوده طراحی انجام شده اجرا گردد و نگرانی بابت اجرای زیبای نما وجود ندارد.

طراحی کارخانه

تخصص ها و مهارت های پیمانکار نما چیست؟

  • پیمانکار نما باید تخصص و مهارت کافی در اجرای نما را داشته باشد و میتواند شخص حقیقی باشد. 
  • پیمانکار نما باید قبل از اجرای عملیات برنامه زمان بندی برای اجرای نما را آماده و ارائه کند.
  • پیمانکار نما باید توانایی انتخاب مصالح با کیفیت و نکات مربوط به اجرای مصالح را داشته باشد.
  • پیمانکار نما باید به نکات فنی اجرای نما توجه کند و خلاقیت و ارائه پیشنهاد در حین انجام کار راداشته باشد.
  • پیمانکار نما بهتر است تیم های مختلف اجرای نما با توجه به لوکیشن های مختلف پروژه را داشته باشد و از آنها کمک بگیرد.
  • پیمانکار نما باید تمرکز خود را برای اجرای بهتر و سریعتر پروژه بکار گیرد و انسانی وظیفه شناس و متعهد باشد.
  • پیمانکار نما باید به امور مربوط به قراردادها مسلط باشد و برای هر پروژه قرارداد متناسب با آن را تنظیم کند.
 
طراحی کارخانه

ویژگی های کلی پیمانکار نما:

پیمانکار نما باید موارد مختلفی مانند زیبایی شناسی مربوط به نما، تسلط به تولید و نصب المانها، توجه به ویژگی های مصالح ساختمانی، توجه به ویژگی های سازه، وضعیت اقلیمی و تاثیر آن بر دوام نمای ساخته شده آگاه باشد.
مهندسی و پیمانکار نما هنری است که ترکیبی از مهارت و تجربه بهمراه زیبایی شناختی و سلیقه ایجاد می شود و نتیجه نهایی کار و دوام کارایی آن می تواند سابقه یک پیمانکار نما را نمایش دهد. 

نوشته های مرتبط:

طراحی نمای ساختمان دو طبقه

طراحی نمای ساختمان دو طبقه با توجه به زیاد بودن این نم در کشور ما دارای اهمیت هست بنابراین در طراحی این نما سعی میشود ویژگی محلی و محیطی مورد توجه قرار گیرد.

طراحی نما با سرامیک خشک

استفاده از سرامیک خشک برای طراحی و اجرای نما میتواند ایده جدیدی برای طراحی نمای ساختمان به سبک مدرن باشد که علاوه بر افزایش سرعت اجرای کار باعث افزایش زیبایی و سبک شدن سازه میشود.

طراحی نمای پاساژ

طراحی نمای پاساژ با توجه به نیاز برای مخاطب و مراجعه کتتده بسیار مهم و با اهمیت میباشد اگر نمای پاساژ دارای جذابیت خوبی باشد میتواند به سرعت مخاطب خود را جذب کند

تفاوت طراحی نمای مدرن و کلاسیک

انتخاب بین طراحی نمای مدرن و کلاسیک جزو اولین سوالات برای شروع طراحی نما میباشد بنابراین توجه به تفاوتهای این دو سبک در طراحی نما بسیار مهم میباشد

طراحی نمای مغازه

طراحی نمای مغازه با توجه به تاثیر مستقیم در فروش میتواند تحول مهمی در کسب و کار شما ایجاد کند گروه معماری مهراز بنا آماده ارائه ایده های جدید به شماست.

طراحی نمای ویلا

طراحی نمای ویلا برای مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید درخواست مشاوره رایگان طراحی نمای ویلا طراحی نمای ویلا نکات مهم در طراحی نمای ویلا در حال حاضر ناظر انواع سبک های متنوعی در حیطه…

نمای سیمانی

نمای سیمانی با توجه به سهولت در حجم سازی و سرعت اجرا و همچنین قیمت تمام شده پایین جزو مصالح مناسب برای اجرای نمای مدرن و کلاسیک می باشد.

طراحی نمای مدرن

طراحی نمای مدرن - گروه معماری مهراز بنا طراح و مشاور در زمینه طراحی نمای مدرن با ارائه خدمات طراحی و اخذ تاییدیه از کمیته نمای شهرداری بهمراه نظارت عالیه

اجرای نمای سرامیک خشک

گروه معماری مهراز بنا متخصص در طراحی و اجرای نمای سرامیک خشک به روشهای کلیپسی ، کیل و شیاری - شرکت ما با بررسی شرایط پروژه بهترین روش را برای اجرا پیشنهاد میدهد